Uitslagen

 Eurotoernooi 27 november 2022

NaamWinstSaldo
1Jos Bunel 326
2Wieb Duim313
3Peter Entes310
4Jaap Mann28
5Anneke Wiedijk27
6José Hermans25
7Joke Duim24
8Piet Berkhout23
9Rita Berkhout2-2
10Annet Ursem14
11PC Strijbis12
12Thea Strijbis1-1
13Joke Bestevaar1-10
14Ria vd Gragt0-24
15Ans vd Heijden0-26
16Erik Urban0-31

 Midweektoernooi 9 november 2022

Nr.Poule AWinstSaldo
1Mieke Buis / Gery Buis427
2Ineke de Vries / Kees de Vries316
3Paul van de Broek / Nico Veldman38
4Klaas Meijn / Sandra Vrijhoef212
Nr.Poule BWinstSaldo
1Jan Oskeijan / Ben Assema430
2Martien Schouten / Piet Zuurbier316
3Peter Entes / Ans Severijnse38
4Leo de Haas / An de Haas2-1
Nr.Poule CWinstSaldo
1Annemiek Buiter / Thomas Buiter325
2Anneke Wiedijk / Jan Wiedijk310
3Max Tophoven / Tiny Tophoven22
4Gerard de Waal / Peter de Jong2-6
Nr.Poule DWinstSaldo
1Co Ursem / Bert Molenaar310
2Henne Molenaar / Cristina Biveroni29
3Els Hummel / Annemeik Smit22
4Kees Molenaar / Engelien Borst1-4
Nr.Poule EWinstSaldo
1Arie Rustenburg / Willy Rustenburg323
2Ruud Berkhof / Annemarie Richter21
3Cäthy Thielsch / Thea Strijbis1-5
4Paul de Kuiper / Jan Zwijnenburg1-18
Nr.Poule FWinstSaldo
1Henk Bakker / Patrick de Maaijer39
2Herman Bierman / Ria Bierman2-3
3Ruud de Bruyn / Wil Piening2-3
4Hans Schuit / Adrie Schuit1-16
Nr.Poule GWinstSaldo
1Karin de Maaijer / Angelique Mennen36
2Sandra de Waal / Maarten Beneker2-1
3Henriette van Herk / Thea Jonker2-15
4Agaath Jol / Sam Volkers1-16
Nr.Poule HWinstSaldo
1Ivonne Westerman / Andrea de Kuiper2-1
2Corry Blom / Willem Butter2-6
3Klaas Zander / Ton Weerden2-11
4Wieb Duim / Marion Smit1-4
Nr.Poule IWinstSaldo
1Elly Bakker / Piet Groot20
2Joke Duim / José Hermans1-6
3Mony Filmer / Jaap Filmer1-11
4Gerard Aikema / Marijke Kossen0-23
Nr.Poule JWinstSaldo
1Arnold Grapendaal / Gerda Grapendaal26
2Judith Kater / Jikkie Blauw1-17
3Rita Bakker / Sander de Maaijer1-23
4Antoine van 't Veer / Marianne van 't Veer0-30

American Petanque 6 november 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Mieke Buis321
2Ria van de Gragt312
3Anita Moerland29
4Will Mann27
5Peter Westgeest23
6Rien Moerland2-1
7Jaap Mann1-2
8Carla Overtoom1-3
9Ada Weel1-6
10Anneke Wiedijk1-7
11Peter de Jong1-13
12Piet Oudejans1-15
13Peter Entes0-13

Klaverjasdrive 21 oktober 2022

Nr.TEAMResultaat
1Nel/Gerard5257
2Thomas/Mieke5181
3Ria/Peter5114
4Annemiek/Cäthy4964
5Trudy/John4808
6Gaitske/Kees4720
7Thea/Ans4714
8Piet/Maarten4604
9Kees/Ans4594
10Serafine/Marion4587
11Ruud/Libbe4398
12Wil/Chantal4300
13Bert/Jeltje4273
14Mona/Co4056
15Joke/Agaath3951
16Sam/Jopie3581

Eurotoernooi 23 oktober 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Annet Ursem330
2Frank Duijn328
3Kees Vrijer320
4Ruud Ranzijn318
5Rita Berkhout213
6Klaas Meijn210
7Piet Berkhout29
8Ada Weel29
9Piet Oudejans28
10Richard de Jong26
11Ria van de Gragt25
12Peter Entes2-1
13Co Ursem2-1
14Karin Vrijer1-2
15José Hermans1-4
16Ans Severijnse1-5
17Mieke Buis1-9
18Joke Bestevaar1-15
19Erik Urban0-11
20Peter Westgeest0-16
21Peter de Jong0-18
22Jan Willem Kostelijk0-23
23Gery Buis0-25
24Ilse Duijn0-30

Midweektoernooi 12 oktober 2022

De weergoden waren met ons. Aanvankelijk werd er uitgegaan van binnenspelen, maar het was zo zonnig, dat bij de eerste ronden als een aantal teams besloten om naar buiten te gaan. Zodoende konden alle achtentwintig teams tegelijk starten, wat voor de wedstrijdleider een rustige dag beloofde. In de tweede ronde speelden nog slechts twee teams binnen.

Klik hier voor de foto’s

Nr.Poule AWinstSaldo
1Els Hummel / Lyda Zeeman432
2P.C. Strijbis / Piet Berkhout325
3Karin de Maaijer / Angelique Mennen312
4Karin Vrijer / Kees Vrijer22
Nr.Poule BWinstSaldo
1Peter Rozenhart / Charles van Maris426
2Arjan Mennen / Henk Bakker311
3Klaas Zander / Ton Weerden36
4Sandra de Waal / Maarten Beneker2-2
Nr.Poule CWinstSaldo
1Jan Oskijan / Ben Assema419
2Kees Molenaar / Engelien Borst217
3Rolan Lonvil / Cristina Cray25
4Ans van der Heiden / Marja Stins2-18
Nr.Poule DWinstSaldo
1Marijke Kossen / Gerard Aikema26
2Paul van de Broek / Nico Veldman25
3Ivon Westerman / Andrea de Kuiper24
4Ria van de Gragt / Nel de Waal2-3
Nr.Poule EWinstSaldo
1Rita Bakker / Huub de Bie312
2Iwan Gard / Eugene Farez26
3Martin Schouten / Piet Zuurbier21
4Rien Moerland / Anita Moerland1-19
Nr.Poule FWinstSaldo
1Leo de Haas / An de Haas313
2Paul de Kuiper / Jacco Jacobs26
3Lub Hoekstra / Elly Schuurman2-6
4Arie Rustenburg / Willy Rustenburg1-24
Nr.Poule GWinstSaldo
1Hans van de Wouden / Joyce Bakkum34
2Don Smeulders / Martin Druif20
3Cäthy Thielsch / Thea Strijbis2-9
4Elly Bakker / Adriaan Oostindier1-23
Nr.Poule HWinstSaldo
1Joop Bakker / Klaas Meijn27
2Mieke Buis / Gery Buis1-1
3Sandra Vrijhoef / Wieb Duim1-5
4Ivonne van Hielten / Dirk Alderden0-26
Nr.Poule IWinstSaldo
1Philip Dirkzwager / Roel Tossijn28
2Wim van Vliet / José van Vliet2-1
3Anneke Wiedijk / Jan Wiedijk1-10
4Peter de Jong / Gerard de Waal1-18
5Mary Peperkoorn / José Hermans0-24
6Thea Jonker / Henriëtte van Herk0-39

Uitwisseling 8 oktober 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Kees Kaandorp434
2Richard de Jong314
3Ruud de Bruyn313
4Kees Vrijer311
5Bart Bunel310
6Gery Buis36
7Willem Butter31
8Martien Schouten24
9Anne Beyer24
10Nico Veldman2-2
11Diana Kardijk2-18
12Jos Bunel2-5
13Corry Blom15
14Thomas Schuman10
15Jan Oskijan1-7
16Cäthy Thielsch1-8
17Petra Veldman1-12
18Remco Merkus1-12
19Peter de Jong1-21
20Dirk Alderden1-22

Kermis Eurotoernooi 18 september 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Thea Strijbis325
2Jan Wiedijk321
3Erik Urban312
4Richard de Jong / Ans Severijnse216
5Mieke Buis214
6Karin Vrijer210
7Kees Vrijer28
8Willem Butter27
9Annet Ursem24
10Piet Berkhout21
11Mary Peperkoorn14
12Anneke Wiedijk10
13Rita Berkhout1-3
14Peter Entes1-6
15P. C. Strijbis1-10
16Corry Blom1-14
17Peter de Jong1-12
18Ria van de Gragt0-16
19Joke Bestevaar0-27
20Cäthy Thielsch0-29

Midweektoernooi 14 september 2022

Nr.Poule AWinstSaldo
1Erik van der Sluys / Dick Beemsterboer435
2Jan Oskijan / Ben Assema320
3Mieke Buis / Thea Strijbis36
4Arjan Mennen / Henk Bakker26
Nr.Poule BWinstSaldo
1Sandra de Waal / Maarten Beneker417
2Ivon Westerman / Andrea de Kuiper38
3Jan Kouseband / Gerrit de Gier37
4Co Ursem / Ruud Ranzijn20
Nr.Poule CWinstSaldo
1Sandra Vrijhoef / Herman Soppe312
2Martin Schouten / Piet Zuurbier214
3Thomas Buiter / Annemiek Buiter28
4Ria van de Gragt / Nel de Waal1-8
Nr.Poule DWinstSaldo
1Joop Bakker / Wieb Duim313
2Kees Molenaar / Engelien Borst28
3Ineke de Vries / Kees de Vries22
4Marja Stins / Ans van der Heiden1-15
Nr.Poule EWinstSaldo
1Tiny Tophoven / Connie van Assema313
2Peter de Jong / Gerard de Waal27
3Cäthy Thielsch / Diana Kardijk2-9
4Ivonne van Hielten / Dirk Alderden1-16
Nr.Poule FWinstSaldo
1Paul van de Broek / Cor Kooy37
2Sebastiaan Beneker / Piet Bergen22
3Anneke Wiedijk / Jan Wiedijk2-3
4Thea Jonker / Henriëtte van Herk1-22
Nr.Poule GWinstSaldo
1Paul de Kuiper / Jacco Jacobs3-2
2Afra Pater / Jacq Pater1-5
3Elly Bakker / Adriaan Oostindier1-8
4Karin de Maaijer / Angelique Mennen1-14
Nr.Poule HWinstSaldo
1Lub Hoekstra / Elly Schuurman27
2Ruud de Bruyn / Gerrit de Vente1-8
3Corry Blom / Willem Butter1-13
4Peter Entes / Ans Severijnse1-15
5Agaath Jol / Sam Volkers1-27
6Karin Vrijer / Kees Vrijer0-27

American Petanque 14 augustus 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Mieke Buis329
2Piet Berkhout325
3Peter Westgeest28
4Piet Oudejans2-5
5Ada Weel2-5
6Karin Vrijer1-6
7Annet Ursem1-7
8Rita Berkhout1-15
9Kees Vrijer0-21
10José Hermans0-24

American Petanque 10 juli 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Mieke Buis326
2Ans van der Heijden318
3Anneke Wiedijk310
4Annet Ursem220
5Mary Peperkoorn214
6Ada Weel212
7Cäthy Thielsch26
8Karin Vrijer24
9José Hermans13
10Jaap Mann1-2
11Diana Kardijk1-5
12Erik van der Sluys1-8
13Piet Oudejans1-14
14Rita Berkhout1-20
15Piet Berkhout1-20
16Peter Westgeest0-9
17Will Mann0-16
18Kees Vrijer0-21

Midweektoernooi 8 juni 2022

Nr.Poule AWinstSaldo
1Gerrit de Gier / Marijke Kossen434
2Cäthy Thielsch / Thea Strijbis327
3Kees Molenaar / Engelien Borst317
4Wieb Duim / Marion Smit20
Nr.Poule BWinstSaldo
1Jan Wiedijk / Anneke Wiedijk426
2Richard Nijs / Kimberley Dunki Jacobs313
3Dirk Alderden / Ivonne van Hielten37
4Tinie Tophoven / Connie van Assema2-7
Nr.Poule CWinstSaldo
1Peter Rozenhart / Charles van Maris426
2Fabiola Kwak / Ron Bakker334
3Klaas Zander / Rita Bakker2-13
4Gré Bakker / Trudy Beers1-18
Nr.Poule DWinstSaldo
1P.C. Strijbis / Herman Soppe322
2Paul van de Broek / Cor Kooy23
3Hans van der Wouden / Joyce Bakkum22
4Karin de Maaijer / Angelique Mennen1-2
Nr.Poule EWinstSaldo
1Rein Koning / Dirk Koning38
2Afra Pater / Jacq Pater29
3Arjan Mennen / Marianne de Vries21
4Co Ursem / Ruud Ranzijn1-6
Nr.Poule FWinstSaldo
1Max Tophoven / Lub Hoekstra314
2Elly Schuurman / Lineke Hoekstra28
3Don Smeulders / Kees Bartels20
4Nel de Waal / Ria van de Gragt1-22
Nr.Poule GWinstSaldo
1Jan Oskijan / Ben van Assema37
2Iwan Gard / Annemiek Buiter24
3Adriaan Oostindier / Henk Bakker2-10
4Philip Dirkzwager / Nan van de Molen1-16
Nr.Poule HWinstSaldo
1Joop Bakker / Piet Berkhout3-1
2Marja Stins / \Ans van der Heijden1-1
3Martien Schouten / Piet Zuurbier1-5
4Sam Volkers / Mart Kuiper1-21
Nr.Poule IWinstSaldo
1Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal2-7
2Sandra de Waal / Maarten Beneker1-6
3Ruud de Bruyn / Nico Veldman1-17
4Sandra Vrijhoef / Wietse Visser0-27
Nr.Poule JWinstSaldo
1Peter Entes / Ans Severijnse2-16
2Willem Butter / Dolf Spee1-15
3Gerard de Waal / Peter de Jong1-24
4Mary Peperkoorn / José Hermans0-34

American Petanque 15 mei 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Jan Wiedijk325
2Ruud Ranzijn324
3Co Ursem210
4Anneke Wiedijk29
5Piet Berkhout27
6Karin Vrijer22
7Ada Weel2-5
8Mona Ursem11
9Annet Ursem1-2
10Piet Oudejans1-3
11Rita Berkhout1-4
12Kees Vrijer1-5
13Peter Westgeest1-8
14Mieke Buis1-8
15Peter Entes0-20
16Will Mann0-23

Midweektoernooi 11 mei 2022

Nr.Poule AWinstSaldo
1Richard Nijs / Elout Visser422
2Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal319
3Ben van Assema / Jan Oskijan319
4Afra Pater / Jacq Pater22
Nr.Poule BWinstSaldo
1P.C. Strijbis / Herman Soppe434
2Mieke Buis / Gery Buis310
3Thomas Buiter / Annemiek Buiter35
4Lub Hoekstra / Max Tophoven2-3
Nr.Poule CWinstSaldo
1Corry Blom / Willem Butter426
2Fred Stenekes / Sacha Stenekes216
3Gerard de Waal / Peter de Jong22
4Jacco Jacobs / Paul de Kuiper1-9
Nr.Poule DWinstSaldo
1Ron Bakker / Nico Veldman322
2Ineke de Vries / Kees de Vries23
3Klaas Meijn / Joop Bakker23
4Diana Kardijk / Will Mann1-10
Nr.Poule EWinstSaldo
1Peter Rozenhart / Charles van Maris36
2Henk Bakker / Gerrit de Gier24
3Martin Schouten / Piet Zuurbier20
4C?thy Thielsch / Sandra de Waal1-4
Nr.Poule FWinstSaldo
1Andrea de Kuiper / Yvonne Groot316
2Tiny Tophoven / Connie Assema2-6
3Hans Feenstra / Ans Severijnse2-6
4Marja Stins / Ans van der Heijden1-15
Nr.Poule GWinstSaldo
1Gr? Bakker / Richard de Jong312
2Jan Vriend / Mona Ursem2-8
3Klaas Zander / Marijke Kossen1-16
4Wieb Duim / Peter Entes1-23
Nr.Poule HWinstSaldo
1Sam Volkers / Mart Kuiper20
2Arie Rustenburg / Willy Rustenburg1-9
3Henne Molenaar / Cristina Biveroni1-20
4Nel de Waal / Ria de Jong0-24
Nr.Poule IWinstSaldo
1Lineke Hoekstra / Ellie Schuurman2-6
2Anneke Wiedijk / Jan Wiedijk1-10
3Gerda Zuurbier / Ans de Lange1-14
4Karin Vrijer / Kees Vrijer0-38

Koningsdagtoernooi 27 april 2022

Nr.Poule AWinstSaldo
1Cobie Zijlstra / Gerard Zijlstra432
2Gerrit de Gier / Vennie de Gier310
3Joop Bakker / Kees Molenaar36
4Max Tophoven / Paul van de Broek26
Nr.Poule BWinstSaldo
1Rembrandt Bolweg / Bianca Bolweg323
2Ruud Bruyn / Nico Veldman312
3Arnold Grapendaal / Gerda Grapendaal23
4Wieb Duim / Afra Pater2-9
Nr.Poule CWinstSaldo
1Wim Oudhuis / Marc Geurtse324
2Henk Bakker / Rita Bakker20
3Anneke Wiedijk / Rita Berkhout20
4Karin de Maaijer / Angelique Mennen1-2
Nr.Poule DWinstSaldo
1Gery Buis / Richard de Jong 322
2Sandra de Waal / Cäthy Thielsch 22
3Joke Duim / Jack Pater2-14
4Sandra Vrijhoef / Co Ursem1-10
Nr.Poule EWinstSaldo
1Thea Strijbis / P.C. Strijbis37
2Fred Dijkstra / Mart Kuiper2-2
3Karin Vrijer / Kees Vrijer2-7
4Peter de Jong / Gerard de Waal1-27
Nr.Poule FWinstSaldo
1Peter Entes / Ans Severijnse2-6
2Jan Wiedijk / Piet Berkhout1-4
3Corry Blom / Willem Butter1-7
4Mieke Buis / Annet Ursem1-11
5Ans de Lange / Gerda Zuurbier1-21
6Ria van de Gragt / Nel de Waal0-27

Midweektoernooi 13 april 2022

Nr.Poule AWinstSaldo
1Ben van Assema / Jan Oskijan433
2Marion Smit / Wieb Duim324
3Jan Wiedijk / Piet Berkhout311
4Sandra de Waal / Maarten Beneker21
Nr.Poule BWinstSaldo
1Gerrit de Gier / Jan Kouseband421
2Mieke Buis / Richard de Jong313
3Charles van Maris / Peter Rozenhart39
4Max Tophoven / Iwan Gard2-2
Nr.Poule CWinstSaldo
1Adriaan Oostindier / Henk Bakker313
2Ruud de Bruyn / Nico Veldman35
3Mony Filmer / Jaap Filmer32
4Cäthy Thielsch / Dick Beemsterboer16
Nr.Poule DWinstSaldo
1Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal35
2Wietse Visser / Jan Vriend210
3Ron Bakker / Nel Rood29
4Paul de Kuiper / Yvonne de Groot1-9
Nr.Poule EWinstSaldo
1Cor Kooij / Paul van de Broek314
2Rita Berkhout / Anneke Wiedijk25
3Sam Volkers / Mart Kuiper2-6
4Agaath Jol / Dolf Spee1-15
Nr.Poule FWinstSaldo
1Thomas Buiter / Annemiek Buiter310
2Ivonne Westerman / Andrea de Kuiper21
3Hans van de Wouden / Joyce Bakkum2-12
4Marja Stins / Ans van der Heijden1-10
Nr.Poule GWinstSaldo
1Kees Molenaar / Engelien Borst315
2Ineke de Vries / Kees de Vries2-10
3Klaas Meijn / Joop Bakker2-14
4Mona Ursem / Sandra Vrijhoef1-21
Nr.Poule HWinstSaldo
1Don Smeulders / Martin Druif2-7
2Martien Schouten / Piet Zuurbier10
3Marijke Kossen / Klaas Zander1-8
4Peter de Jong / Ria van de Gragt0-20
Nr.Poule IWinstSaldo
1Lineke Hoekstra / Ellie Schuurman28
2Karin de Maaijer / Rick van der Steen27
3Jacq Pater / Afra Pater1-9
4Connie van Assema / Tiny Tophoven1-15
5Henriëtte van Herk / Thea Jonker0-32
6Karin Vrijer / Kees Vrijer0-32

American Petanque 10 april 2022

Nr.NAAMWinstSaldo
1Cäthy Thielsch324
2Willem Butter319
3Annemiek Buiter210
4Karin Vrijer29
5Mieke Buis28
6Piet Berkhout25
7Klaas Meijn24
8Rita Berkhout21
9Ria van de Gragt13
10Anneke Wiedijk1-2
11Corry Blom1-3
12Jaap Mann1-13
13Will Mann1-15
14Peter de Jong1-18
15Kees Vrijer0-18
16Joop Bakker0-20

Midweektoernooi 9 maart 2022

NrPoule AWinstSaldo
1Max Tophoven / Iwan Gard4+23
2Jan Oskiyan / Ben van Assema3+22
3Mony Filmer / Jaap Filmer3+17
4Henk Proper / Hannie Proper2+4
NrPoule BWinstSaldo
1Sandra de Waal / Maarten Beneker4+10
2Henriette van de Herk / Thea Strijbis3+13
3Wietse Visser / Jan Vriend3+12
4Martien Schouten / Piet Zuurbier2-4
NrPoule CWinstSaldo
1Ruud de Bruyn / Nico Veldman3+24
2Wout Tijdeman / Ans Severijnse2+12
3Tiny Tophoven / Connie van Assema2+1
4Elly Bakker / Adriaan Oostindier1-9
NrPoule DWinstSaldo
1Gerrit de Gier / Jan Kouseband3+8
2Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal2+4
3Joyce Bakkum / Hans van der Wouden2+2
4Klaas Meijn / Marja Stins1-9
NrPoule EWinstSaldo
1Kees Molenaar / Engelien Borst3+2
2Diana Kardijk / Will Mann2-4
3Mona Ursem / Sandra Vrijhoef2-5
4Arjan Mennen / Angelique Mennen1-10
NrPoule FWinstSaldo
1Ivonne Westerman / Andrea de Kuiper3+11
2Peter Rozenhart / Charles van Maris1-2
3Gerda Zuurbier / Ans de Lange1-18
4Simon Vos / Marion Smit1-22
NrPoule FWinstSaldo
1Paul de Kuiper / Yvonne de Groot2-1
2Klaas Zander / Marijke Kossen1-3
3Jan Wiedijk / Co Ursem1-8
4Arie Rustenburg / Willy Rustenburg0-15
5Agaath Jol / Dolf Spee0-27

Satetoernooi 20 februari 2022

NrNaamWinstSaldo
1Rita Berkhout320
2Marion Smit314
3Ria van de Gragt312
4Annet Ursem219
5Joop Kuiper211
6Karin Vrijer27
7Rinus Jol22
8Sandra Vrijhoef21
9Corry Blom2-1
10Mary Peperkoorn2-3
11Peter Entes2-5
12Kees Vrijer2-6
13Peter de Jong17
14Co Ursem14
15Thea Strijbis13
16Piet Berkhout10
17Richard de Jong1-2
18Peter Westgeest1-3
19Willem Butter1-3
20Agaath Jol1-4
21P. C. Strijbis1-6
22Ria Bijvoet1-6
23Ada Weel1-8
24Piet Oudejans1-10
25Jan Willem Kostelijk0-18
26Jose Hermans0-25

American Petanque 13 februari 2022

nrNaamWinstSaldo
1Peter de Jong3+21
2Ria van de Gragt2+14
3Peter Westgeest2+11
4Will Mann2+7
5Ria Berkhout2+6
6Willem Butter2+5
7Joop Bakker2+4
8Gery Buis2+2
9Annet Ursem2+2
10Kees Vrijer1-1
11Marja Stins1-3
12Karin Vrijer1-13
13Mieke Buis1-16
14Corrie Blom0-13
15Piet Oudejans0-20
16Jaap Mann0-26

Midweektoernooi 9 februari 2022

NrPoule AWinstSaldo
1Charles van Maris / Peter Rozenhart4+24
2Gery Buis / Mieke Buis3+26
3Hans v.d. Wouden / Joyce Bakkum3+10
4P.C. Strijbis / Herman Soppe2+4
NrPoule BWinstSaldo
1Frank Duijn / Erik van der Sluys4+24
2Simon Vos / Marion Smit3+11
3Ria van de Gragt / Peter de Jong3+3
4Jos Bunel / Thea Strijbis2+0
NrPoule CWinstSaldo
1Andrea de Kuiper / Ivonne Westerman3+17
2Arie Rustenburg / Willy Rustenburg2+4
3Kees Molenaar / Engelien Borst2-3
4Kees Vrijer / Karin Vrijer1+0
NrPoule DWinstSaldo
1Corrie Blom / Willem Butter3+20
2Martien Schouten / Piet Zuurbier3+14
3Ans Severijnse / Wout Tijdeman1-5
4Jan Vriend / Wietse Visser1-18
NrPoule EWinstSaldo
1Sandra de Waal / Cor Kooy3+11
2Joke van Vliet / Fred van Vliet2-4
3Cäthy Thielsch / Dick Beemsterboer2-4
4Max Tophoven / Iwan Gard1-7
NrPoule FWinstSaldo
1Ben Assema / Jan Oskijan3+2
2Joop Bakker / Klaas Meijn2-5
3Gerda Zuurbier / Ans de Lange1-12
4Paul de Kuiper / Ivon de Groot0-18
NrPoule FWinstSaldo
1Thomas Buiter / Annemiek Buiter2-5
2Marja Stins / Ans van der Heijden2-11
3Sandra Vrijhoef / Mona Ursem1-12
44 Peter Entes / Dick Leenstra1-15
5Afra Pater / Jacq Pater0-21
6Agaath Jol / Dolf Spee0-30