Uitslagen

American Petanque 11 februari 2024

Nr.NAAMWinstSaldo
1Mieke Buis327
2Judith Kater318
3Annet Ursem311
4Rita Berkhout212
5Peter de Jong29
6Kees Vrijer29
7Rob Louwerens26
8Corry Blom27
9Herman Rodriques25
10Karin Vrijer24
11Willem Butter23
12Piet Berkhout22
13Jaap Mann12
14Will Mann11
15Mary Peperkoorn10
16Peter Oudhuis1-9
17Ada Weel1-9
18Ria van de Gragt1-18
19Ans van der Heijden0-11
20Peter Westgeest0-19
21Piet Ouydejans0-20
22Maria Schiphouwer0-32

Eurotoernooi 28 januari 2024

1e Ronde2e Ronde3e RondeTotaal
NaamUitslagUitslagUitslagPuntenSaldo
1Kees Vrijer1310133137319
2Ans v/d Heiden13101351312312
3Peter Westgeest1013134133216
4Rita Berhout1013134137212
5Piet Berkhout13631313327
6Peter de Jong132513131224
7Will Mann613133121312
8Jose Heeremans613135121310
9Mary Peperkorn1324137131-4
10Karin Vrijer1365133131-11
11Piet Oudejans2133131331-11
12Ria v/d Gragt13104137131-12
13Jaap Mann2135133130-29

Midweektoernooi 10 januari 2024

Nr.Poule AWinstSaldo
1Thomas Buiter / Annemiek Buiter428
2Klaas Meijn / Joop Bakker318
3Thea Strijbis / Coby Zijlstra316
4Willem Butter / Corry Blom210
Nr.Poule BWinstSaldo
1Will Mann / Rita Berkhout414
2Maarten Beneker / Richard de Jong324
3Kees Molenaar / Jos Groen39
4Ria Way / Marijke Kossen2-3
Nr.Poule CWinstSaldo
1Elly Bakker / Piet de Groot327
2Gré Bakker / Jan Oskijan 27
3Nico Way / Angelique Mennen21
4Klazien Groot / Gerard Aikema2-2
Nr.Poule DWinstSaldo
1Ria Brouwer / Ron Brouwer313
2Max Tophoven / Ben van Assema24
3Cor Kooy / Andre Double23
4Martien Schouten / Piet Zuurbier1-8
Nr.Poule EWinstSaldo
1Marion Smit / Wieb Duim313
2Janneke Klouwer / Johan Klouwer2-2
3Arie Rustenburg / Willy Rustenburg2-9
4Philip Dirkzwager / Roel Tossijn1-7
Nr.Poule FWinstSaldo
1P.C. Strijbis / Gerard Zijlstra311
2Ton Weerden / Jan Kouseband2-1
3An de Haas / Leo de Haas2-3
4Paul de Kuiper / Rinus Hoekstra1-23
Nr.Poule GWinstSaldo
1Ans van der Heijden / Marja Stins3-2
2Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal2-5
3Andrea de Kuiper / Ivon Hartman1-3
4Mona Ursem / Jan Wiedijk1-19
Nr.Poule HWinstSaldo
1Nico Veldman sr. / Nici Veldman jr.2-4
2Joke van Vliet / Fred van Vliet1-10
3Henk Bakker / Arjan Mennen1-11
4Connie van Assema / Tiny Tophoven0-23
Nr.Poule IWinstSaldo
1Anita Touw / Janny Boerhoop2-10
2Annemiek Doodeman / Els Doekes1-5
3Ria van de Gragt / Henriette van Herk1-21
4José Hermans / Maria Schiphouwer0-27

Klaverjassen 5 januari 2024

Deelnemerseind totaal
1Maarten en Piet5174
2Ria en Gerda5149
3Annemiek en Thomas5049
4Wil en Jack4507
5Gerrit en Jo4459
6Frank en Carla4440
7Agaath en Ans4412
8Anita en Rien4152
9Mieke en Sam3590

Midweektoernooi 13 december 2023

Nr.Poule AWinstSaldo
1Kees Molenaar / Jos Groen427
2Annemiek Buiter / Thomas Buiter321
3Joop Bakker / Klaas Meijn314
4Leo Limburg / Marijke Limburg26
Nr.Poule BWinstSaldo
1Gery Buis / Gerard Zijlstra436
2Ria Way / Gerrit de Gier315
3Piet de Groot / Elly Bakker36
4Henne Molenaar / Cristina Biveroni2-10
Nr.Poule CWinstSaldo
1Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal410
2Rita Bakker / Sander de Maaijer213
3Paul de Kuiper / Ivonne Houtman27
4Karin de Maaijer / Angelique Mennen2-6
Nr.Poule DWinstSaldo
1Nel de Waal / Ria van de Gragt26
2Sandra de Waal / Maarten Beneker23
3Nico Veldman sr. / Nico Veldman jr.23
4Sandra Vrijhoef / Gerda Zuurbier2-3
Nr.Poule EWinstSaldo
1Gré Bakker / Jan Oskijan311
2Annet Ursem / Peter Rozenhart2-3
3Annemiek Doodeman / Els Doekes2-4
4Jan Kouseband / Ton Weerden1-5
Nr.Poule FWinstSaldo
1P.C. Strijbis / Thea Strijbis311
2Joke van Vliet / Fred van Vliet21
3Martin Schouten / Piet Zuurbier2-9
4Wieb Duim / Marion Smit1-11
Nr.Poule GWinstSaldo
1Peter Entes / Ans Severijnse39
2Ria Brouwer / Ron Brouwer20
3Cäthy Thielsch / Coby Zijlstra2-5
4Max Tophoven / Tiny Tophoven1-19
Nr.Poule HWinstSaldo
1Janneke Klouwer / Johan Klouwer31
2Henriette van Herk / Thea Jonker1-6
3Greet Alles / Jans de Vries1-10
4Henk Bakker / Gerard Aikema1-10
Nr.Poule IWinstSaldo
1Willy Rustenburg / Arie Rustenburg215
2Andrea de Kuiper / Ivonne Westerman1-14
3Willem Butter / Corry Blom1-16
4Peter de Jong / Gerard de Waal0-21
Nr.Poule JWinstSaldo
1Marijke Kossen / Kees Vrijer20
2José Hermans / Maria Schiphouwer1-10
3Jan Zwijnenburg / Rinus Hoekman1-24
4Janny Boerhoop / Anita Touw0-29

Petanque American van 10 december 2023

Nr.NAAMWinstSaldo
1Rita Berkhout314
2Corry Blom312
3Ada Weel311
4Joop Bakker215
5Will Mann212
6Fabiola Kwak28
7Ria van de Gragt26
8Gerda Zuurbier25
9Mona Ursem13
10Piet Berkhout1-2
11Peter Westgeest1-5
12Piet Oudejans1-6
13Peter Oudhuis1-8
14Jaap Mann1-11
15Peter de Jong1-13
16Co Ursem0-20
17Willem Butter0-20

Klaverjassen 1 december 2023

deelnemers1e ronde2e rondetotaal 2e ronde3e rondeeind totaal
1Wil en Chantal16341744337819745352
2Piet en Maarten18581639349717385235
3Ria en Trudy11901976316616364802
4Chatie en Mieke18421573341513384753
5Bert en Jeltje13481610295816684626
6Mona en Co16491698334712464593
7Marion en Seraphine12942096339010214411
8Sam en Peter15341382291612964212
9Menno en Ali1114996211020584168
10Thea en Ans12031066226918964165
11Nel en Gerard17181174289212644156
12Mart en Joke15981218281610143830

Petanque American van 12 november 2023

Nr.NAAMWinstSaldo
1Cäthy Thielsch322
2Mieke Buis 318
3Annet Ursem22
4Anita Moerland2-2
5Ruud Ranzijn1-1
6Peter Oudhuis1-5
7Arien de Jong1-7
8Piet Berkhout1-8
9José Hermans1-11
10Peter de Jong0-8
11Rita Berkhout0-10

Midweektoernooi 8 november 2023

Nr.Poule AWinstSaldo
1Gerard Zijlstra / Richard de Jong426
2Ineke de Vries / Joop Bakker 321
3Annemiek Buiter / Thomas Buiter319
4Elly Bakker / Piet de Groot25
Nr.Poule BWinstSaldo
1Cäthy Thielsch / Coby Zijlstra428
2Connie van Assema / Tiny Tophoven310
3Will Mann / Mona Ursem37
4Gerline Bezemer / Yvo Jansen24
Nr.Poule CWinstSaldo
1Paul de Kuiper / Feico Kooy310
2Andrea de Kuiper / Ivonne Westerman39
3Annet Ursem / Kees Molenaar29
4Ans Severijnse / Peter Entes25
Nr.Poule DWinstSaldo
1Marion Smit / Wieb Duim318
2Henriette van Herk / Thea Strijbis26
3Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal2-1
4Annemiek Doodeman / Els Doekes1-14
Nr.Poule EWinstSaldo
1An de Haas / Leo de Haas312
2Martien Schouten / Piet Zuurbier20
3Nico Veldman sr. / Nico Veldman jr.2-6
4Cor Kooij / Jan Zwijnenburg1-9
Nr.Poule FWinstSaldo
1Willem Butter / Corry Blom34
2Ans van der Heijden / Marja Stins2-1
3Ria Korringa / Stoffer Korringa2-2
4Ria van de Gragt / Jan Wiedijk1-12
Nr.Poule GWinstSaldo
1Marijke Limburg / Leo Limburg3-3
2Co Ursem / Ruud Ranzijn20
3Greet Alles / Jans de Vries2-6
4Henk Bakker / Arjan Mennen1-21
Nr.Poule HWinstSaldo
1Max Tophoven / Ben van Assema2-2
2Joop Kuiper / Peter Rozenhart1-7
3Joke van Vliet / Fred van Vliet1-11
4Willy Rustenburg / Arie Rustenburg0-14
Nr.Poule IWinstSaldo
1Jan Kouseband / Ton Weerden23
2Marijke Kossen / Jan Dijkshorn1-10
3Karin de Maaijer / Angelique Mennen1-12
4Janny Boerhoop / Anita Touw1-13
5Rita Bakker / Sander de Maaijer1-16
6José Hermans / Maria Schiphouwer0-36

Klaverjassen 3 november 2023

deelnemers 3 november 1e ronde2e rondetotaal 2e ronde3e rondeeind totaal
Cathy en Annemiek18052423422814395667
Chantal en Wil17771617339419035297
Mona en Co12582078333619605296
Ria en Peter16461569321520005215
Ali en Menno16021403300521345139
Maarten en Piet12761679295519684923
Richard en Gery12871653294018304770
Anita en Rien16751675335013324682
Jeltje en Bert14171725314210984240
Gerrit en Jo1877749262615574183
Ans en Thea14401447288712824169
Marjon en Serafine1534164231769144090
Sam en Mart14441500294410243968
Kees en Kees13351074240915053914

Midweektoernooi 11 oktober 2023

Nr.Poule AWinstSaldo
1Gery Buis / Gerard Zijlstra425
2Mieke Buis / Annet Ursem323
3Don Smeulders / Martin Druif314
4Peter Rozenhart / Joop Kuiper20
Nr.Poule BWinstSaldo
1Wieb Duim / Kees Molenaar416
2Els Hummel / Lyda Zeeman39
3Ineke de Vries / Kees de Vries36
4Willem Butter / Corry Blom21
Nr.Poule CWinstSaldo
1Andrea de Kuiper / Ivonne Westerman312
2Joop Bakker / Klaas Meijn215
3Paul de Kuiper / Bram Kooi26
4Gerard de Waal / Peter de Jong2-14
Nr.Poule DWinstSaldo
1Cäthy Thielsch / Coby Zijlstra321
2Cor Kooij / Jan Zwijnenburg210
3Leo de Haas / An de Haas2-1
4Maarten Beneker / Sandra de Waal1-19
Nr.Poule EWinstSaldo
1Ans van der Heijden / Marja Stins320
2Jan Kouseband / Ria Waij24
3Ans Severijnse / Peter Entes2-6
4José Hermans / Maria Schiphouwer1-15
Nr.Poule FWinstSaldo
1Karin Vrijer / Kees Vrijer37
2Joke van Vliet / Fred van Vliet24
3Nel de Waal / Ria van de Gragt2-3
4Marijke Kossen / Jan Dijkhorn1-19
Nr.Poule GWinstSaldo
1Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal33
2Janny Boerhoop / Anita Touw2-14
3Piet de Groot / Elly Bakker13
4Klaas Zander / Ton Weerden1-17
Nr.Poule HWinstSaldo
1Rita Bakker / Sander de Maaijer2-1
2Greet Alles / Jans de Vries10
3Connie van Assema / Tiny Tophoven1-11
4Henriette van Herk / Els Doekes0-24
Nr.Poule IWinstSaldo
1Max Tophoven / Ben van Assema21
2Nico Veldman sr. / Nico Veldman sr.1-17
3Henk Bakker / Arjan Mennen1-18
4Elly Schuurman / Lineke Hoekstra0-22

 American Petanque 8 oktober 2023

Nr.NAAMWinstSaldo
1Rita Berkhout317
2Rob Louwerens29
3Mieke Buis24
4Ria van de Gragt23
5Ans Severijnse23
6Peter Westgeest22
7Kees Vrijer2-1
8Annet Ursem14
9Arien de Jong12
10Piet Berkhout1-11
11Piet Oudejans0-14
12Karin Vrijer0-19

Eurotoernooi 17 september 2023

Nr.NAAMWinstSaldo
1Kees Vrijer324
2Richard de Jong322
3Mona Ursem322
4Mart Kuiper218
5Annet Ursem215
6Joop Kuiper215
7Ans Severijnse214
8José Hermans210
9Rita Berkhout29
10Annemiek Doodeman27
11Corrie Kuiper25
12Karin Vrijer23
13Arien de Jong1-6
14Piet Berkhout1-6
15Gerda Zuurbier1-9
16Jaap Mann1-9
17Ada Weel1-10
18Gery Buis1-11
19Rob Louwerens1-12
20Mieke Buis1-12
21Tom Bruin1-15
22Annemarie Bruin0-21
23Rinus Jol0-24
24Peter Westgeest0-29

Midweektoernooi 13 september 2023

Nr.Poule AWinstSaldo
1Kees Molenaar / Klaas Meijn432
2Henk Bakker / Karin de Maaijer321
3Klaas Zander / Ton Weerden39
4Max Tophoven / Tiny Tophoven20
Nr.Poule BWinstSaldo
1Marion Smit / Wieb Duim429
2Ria Way / Elly Bakker311
3Leo Limburg / Marijke Limburg36
4Nico Veldman jr. / Nico Veldman sr.2-6
Nr.Poule CWinstSaldo
1Wim Blarcum / Adrie Vermeij414
2Jannie Mulderij / Harry Mulderij215
3Jans de Vries / Greet Alles28
4Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal1-12
Nr.Poule DWinstSaldo
1Annet Ursem / Mieke Buis37
2Paul de Kuiper / Jacco Jacobs28
3Annemiek Buiter / Thomas Buiter26
4Jan Kouseband / Gerrit de Gier1-9
Nr.Poule EWinstSaldo
1Gery Buis / Peter Rozenhart37
2Cor Kooij / Jan Zwijnenburg24
3Willem Butter / Corry Blom21
4Rita Bakker / Sandre de Maaijer1-13
Nr.Poule FWinstSaldo
1Anita Touw / Janny Boerhoop313
2Sandra de Waal / Maarten Beneker2-3
3Karin Vrijer / Kees Vrijer2-7
4José Stoop / Arien de Jong1-7
Nr.Poule GWinstSaldo
1Martien Schouten / Piet Zuurbier216
2Els Doekes / Ruud Ranzijn2-9
3Jan Wiedijk / Agaath Jol1-11
4Gerda Zuurbier / Nel de Waal0-20
NrPoule HWinstSaldo
1Peter Entes / Ans Severijnse22
2Peter de Jong / Ria van de Gragt2-15
3Andrea Kuiper / Rinus Hoekman1-19
4Mary Peperkoorn / José Hermans1-21
5Marja Stins / Ans van der Heijden0-29

Euro Toernooi 27 augustus 2023

Nr.NAAMWinstSaldo
1P.C. Strijbis317
2Anneke Wiedijk39
3Thomas Buiter28
4Thea Strijbis26
5Rita Berkhout23
6Corrie Blom2-3
7Mary Peperkoorn2-6
8Cäthy Thielsch16
9Willy Rustenburg14
10Piet Berkhout13
11Willem Butter11
12Erik Urban1-5
13José Hermans1-5
14Arïen de Jong1-10
15Joke Bestevaer1-12
16Arie Rustenburg1-18

Midweektoernooi 16 augustus 2023

Nr.Poule AWinstSaldo
1Gery Buis / Gerard Zijlstra427
2Iwan Gard / Eugene Farez322
3Ruud Bruyn / Gerry Emons313
4Ineke de Vries / Kees de Vries21
Nr.Poule BWinstSaldo
1Thomas Buiter / Annemiek Buiter423
2Peter Bopp / Pierre Bopp310
3Mieke Buis / Annet Ursem37
4Jan Wiedijk / Anneke Wiedijk20
Nr.Poule CWinstSaldo
1Joop Bakker / Klaas Meijn321
2Ben van Assema / Max Tophoven38
3Kees Molenaar / Engelien Borst33
4Co Ursem / Bert Molenaar11
Nr.Poule DWinstSaldo
1Leo de Haas / An de Haas314
2Ans van der Heijden / Marja Stins210
3Wieb Duim / Marion Smit27
4Diana Kardijk / Will Mann1-12
Nr.Poule EWinstSaldo
1Coby Zijlstra / Cäthy Thielsch313
2Joke van Vliet / Fred van Vliet26
3Ria van de Gragt / Gerard de Waal2-5
4Andrea de Kuiper / Ivonne Westerman1-16
Nr.Poule FWinstSaldo
1Nico Veldman Sr, / Nico Veldman Jr.33
2Paul de Kuiper / Jacco Jacobs23
3Ron Brouwer / Ria Brouwer2-5
4Sam Volkers / Mart Kuiper1-15
Nr.Poule GWinstSaldo
1Anita Moerland / Peter Rozenhart34
2Annemarie Richter / Ruud Berkhof2-2
3Piet Bergen / Jan Zwijnenburg2-9
4Jans de Vries / Greet Alles1-23
NrPoule HWinstSaldo
1Jan Kouseband / Klaas Beentjes22
2Peter de Jong / Nel de Waal1-1
3Mary Peperkoorn / José Hermans1-11
4Rob van Putten / Marion van Putten0-13
NrPoule IWinstSaldo
1Connie van Assema / Tiny Tophoven21
2Willem Butter / Corry Blom1-3
3Karin Vrijer / Kees Vrijer1-11
4Ivonne van Hielten / Roel Tossijn1-17
5Peter Pronk / Bram Kooij1-28
6Els Doekes / Annemiek / Doodeman0-28

Eurotoernooi 6 Augustus 2023

PlaatsNaamWinstSaldo
1Klaas Meijn322
2Gery Buis318
3Joop Bakker317
4Stoffer Korringa316
5Jan Vriend315
6Kees Vrijer39
7Anita Moerland 38
8Thea Strijbis217
9Annet Ursem214
10Karin Vrijer212
11Thomas Buiter210
12Nel de Waal 28
13Rita Berkhout28
14Anneke Wiedijk26
15Ans van der Heijden26
16Annemiek Doodeman25
17Ans Severijnse24
18Jos van der Lee24
19Rien Moerland23
20Ria Korringa22
21Wieb Duim 22
22Will Mann22
23Gerard de Waal21
24Peter Oudhuis2-1
25Willem Butter11
26Cathy Thielsch10
27Marion Bakker10
28Corry Blom1-1
29Joke Duim1-2
30Martien Schouten1-3
31Piet Oudejans1-4
32José Hermans1-5
33Peter Stoop1-6
34Sandra Vrijhoef1-6
35André Tijm1-6
36Diana Kardijk1-6
37Ruud Ranzijn1-6
38José Stoop1-7
39Annemiek Buiter1-8
40Ada Weel 1-10
41Peter Westgeest1-11
42Ariën de Jong1-11
43P.C.Strijbis1-13
44Jaap Mann 1-14
45Piet Berkhout0-9
46Marry Peperkoorn0-9
47Jan Wiedijk0-13
48Kees van der Heijden0-15
49Erik Urban0-16
50Joke Bestevaer0-28

Midweektoernooi 23 juli 2023

Nr.Poule AWinstSaldo
1Sandra de Waal / Maarten Beneker428
2Thea Strijbis / P.C. Strijbis326
3Ben van Assema / Max Tophoven322
4Jan Wiedijk / Anneke Wiedijk22
Nr.Poule BWinstSaldo
1Wieb Duim / Joke Duim422
2Joke van Vliet / Fred van Vliet313
3Paul de Kuiper / Elly Schuurman38
4Ria van de Gragt / Nel de Waal21
Nr.Poule CWinstSaldo
1Co Ursem / Bert Molenaar415
2Kees Molenaar / Engelien Borst25
3Diana Kardijk / Joop Bakker2-4
4Martien Schouten / Piet Zuurbier1-1
Nr.Poule DWinstSaldo
1Gery Buis / Gerard Zijlstra323
2Coby Zijlstra / Käthy Thielsch20
3Ron Brouwer / Ria Brouwer2-3
4Mary Peperkoorn / Anita Touw1-16
Nr.Poule EWinstSaldo
1Leo de Haas / An de Haas34
2Cor Kooy / Jan Zwijnenburg26
3Philip Dirkzwager / Roel Tossijn21
4Mona Ursem . Thea Jonker1-17
Nr.Poule FWinstSaldo
1Ans van der Heiden / Marja Stins310
2Willem Butter / Corry Blom2-1
3Nico Veldman sr. / Nico Veldman jr.2-5
4Connie van Assema / Tiny Tophoven1-19
Nr.Poule GWinstSaldo
1Gerda Grapendaal / Arnold Grapendaal322
2Thomas Buiter / Annemiek Buiter2-6
3D. Portegies / T. Portegies2-9
4Richard de Jong / Ariën de Jong1-15
NrPoule HWinstSaldo
1Peter Pronk / Bram Kooij312
2Peter de Jong / Gerard de Waal1-3
3Sandra Vrijhoef / Gerda Zuurbier1-14
4Els Doekes / Annemeik Doodeman0-20
NrPoule IWinstSaldo
1Karin Vrijer / Kees Vrijer27
2Mieke Buis / Annet Ursem2-7
3Peter Entes / Ans Severijnse1-12
4Piet Bergen / Iwan Gard0-14
5Sam Volkers / Mart Kuiper0-15
6Andrea de Kuiper / Ivonne Westerman0-32

American Petanque 9 juli 2023

Nr.NAAMWinstSaldo
1Cäthy Thielsch 333
2Will Mann315
3Peter de Jong215
4Piet Berkhout210
5Joop Baker28
6José Hermans23
7Mieke Buis21
8Jaap Mann21
9Rita Berkhout1-1
10Kees Vrijer1-6
11Ria van de Gragt1-10
12Anneke Wiedijk1-10
13Karin Vrijer1-10
14Gerda Zuurbier0-8
15Annet Ursem0-16
16Peter Oudhuis0-25